HaberlerGündemAlperen Ocakları, Türkbeleni için 8 bin imza topladı

Alperen Ocakları, Türkbeleni için 8 bin imza topladı

Alperen Ocakları, Antalya Manavgat'ta Türkbeleni'nin yeşillendirilmesi ve temizlenmesi için 8 bin imza topladı.

Alperen Ocakları, Türkbeleni için 8 bin imza topladı
Alperen Ocakları, Antalya Manavgat'ta Türkbeleni'nin yeşillendirilmesi ve temizlenmesi için 8 bin imza topladı.
    
    Alperen Ocakları Eğitim, Bilim ve Kültür Vakfı Manavgat Şube Başkanı Yılmaz Derin, Cumhuriyet Meydanı'nda 5 gün önce Türkbeleni'nin yeşillenmesi ve bölgenin temizlenmesi için açtıkları imza kampanyasında 8 bin imzaya ulaştıklarını söyledi.

Topladıkları imzaları belediye, kaymakamlık, Orman İşletme Müdürlüğü, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Antalya Valiliği ve TBMM Meclis Başkanı Cemil Çiçek'e göndereceklerini belirten Derin, "İmza kampanyası ile Alperen Ocakları olarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için imza kampanyası başlattık. Manavgat'ın seyir terası ve akciğerleri konumunda olan Türkbeleni geçen yıl çıkan orman yangınında üçte biri yandı. Fakat Türkbeleni adeta çöplük haline gelmiş durumda. Manavgat'ın seyir terasına sahip çıkması için imza kampanyası yaptık. Türkiyemizle sahip çıkalım, yarın çok geç olabilir." dedi.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER