HaberlerGündem“Allah” lafzı yazılı kuzu ilgi odağı oldu

“Allah” lafzı yazılı kuzu ilgi odağı oldu

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde üzerinde "Allah" lafzına benzeyen şekil bulunan bir kuzu dünyaya geldi.

“Allah” lafzı yazılı kuzu ilgi odağı oldu

İlçenin Atatürk Mahallesinde küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan Ömer Karaaslan, sabah uyanıp koyunlarının bulunduğu ağıla gittiğinde “Allah” lafzı yazılı bir kuzunun dünyaya geldiğini gördü.

Gördüğü manzara karşısında uzun bir süre şaşkınlık yaşayan Karaaslan, büyük bir mutluluk yaşadı.

7 yıl önce bir kuzusunun daha “Allah” lafzı yazılı şekilde dünyaya geldiğini anımsatan Karaaslan, “Daha önce de bir kuzu, üzerinde “Allah” lafzı yazılı şekilde doğdu. O kuzumu 7 yıl besledim ve bir arkadaşıma verdim. Bu kuzuyu da besleyeceğim. Normalde besicilik yapıyorum ama bu kuzuyu satmayacağım." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER