HaberlerGündem“Allah” lafzı yazılı kuzu ilgi odağı oldu

“Allah” lafzı yazılı kuzu ilgi odağı oldu

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde üzerinde "Allah" lafzına benzeyen şekil bulunan bir kuzu dünyaya geldi.

“Allah” lafzı yazılı kuzu ilgi odağı oldu

İlçenin Atatürk Mahallesinde küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan Ömer Karaaslan, sabah uyanıp koyunlarının bulunduğu ağıla gittiğinde “Allah” lafzı yazılı bir kuzunun dünyaya geldiğini gördü.

Gördüğü manzara karşısında uzun bir süre şaşkınlık yaşayan Karaaslan, büyük bir mutluluk yaşadı.

7 yıl önce bir kuzusunun daha “Allah” lafzı yazılı şekilde dünyaya geldiğini anımsatan Karaaslan, “Daha önce de bir kuzu, üzerinde “Allah” lafzı yazılı şekilde doğdu. O kuzumu 7 yıl besledim ve bir arkadaşıma verdim. Bu kuzuyu da besleyeceğim. Normalde besicilik yapıyorum ama bu kuzuyu satmayacağım." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER