HaberlerGündemAlim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

Alim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

​Yaklaşık 2 haftadır Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Covid-19 tedavisi kapsamında entübe edilen Millî Görüş Camiasının önde gelen isimlerinden Süleyman Çalışkan, hayatını kaybetti.

Alim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Covid-19 tedavisi kapsamında entübe edilen Çalışkan, arkasında binlerce talebe bırakarak ebedi aleme irtihal etti. 

Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfının yaptığı İslami çalışmalarda, malı ve canıyla her türlü fedakarlıkta bulunan Çalışkan, medreseler ve Kur'an-ı Kerim kurslarında yüzlerce talebinin yetişmesinde büyük katkı sağladı.

İLGİLİ HABERLER

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı
SIRADAKİ HABER