HaberlerGündemAlim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

Alim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

​Yaklaşık 2 haftadır Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Covid-19 tedavisi kapsamında entübe edilen Millî Görüş Camiasının önde gelen isimlerinden Süleyman Çalışkan, hayatını kaybetti.

Alim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Covid-19 tedavisi kapsamında entübe edilen Çalışkan, arkasında binlerce talebe bırakarak ebedi aleme irtihal etti. 

Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfının yaptığı İslami çalışmalarda, malı ve canıyla her türlü fedakarlıkta bulunan Çalışkan, medreseler ve Kur'an-ı Kerim kurslarında yüzlerce talebinin yetişmesinde büyük katkı sağladı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER