HaberlerGündemAlim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

Alim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

​Yaklaşık 2 haftadır Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Covid-19 tedavisi kapsamında entübe edilen Millî Görüş Camiasının önde gelen isimlerinden Süleyman Çalışkan, hayatını kaybetti.

Alim ve kanaat önderi Süleyman Çalışkan vefat etti

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Covid-19 tedavisi kapsamında entübe edilen Çalışkan, arkasında binlerce talebe bırakarak ebedi aleme irtihal etti. 

Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfının yaptığı İslami çalışmalarda, malı ve canıyla her türlü fedakarlıkta bulunan Çalışkan, medreseler ve Kur'an-ı Kerim kurslarında yüzlerce talebinin yetişmesinde büyük katkı sağladı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER