HaberlerGündemAlaplı Chp'den İtfaiye Personeline Ziyaret

Alaplı Chp'den İtfaiye Personeline Ziyaret

CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, beraberinde başkan aday adayı Nuri Tekin ve belediye meclis üyeleri ve belediye ile birlikte İtfaiye Müdürlüğü'nün kurduğu standı ziyaret ettiler.

Alaplı Chp'den İtfaiye Personeline Ziyaret
CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, beraberinde başkan aday adayı Nuri Tekin ve belediye meclis üyeleri ve belediye ile birlikte İtfaiye Müdürlüğü'nün kurduğu standı ziyaret ettiler.

25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası kutlamaları kapsamında Alaplı'da İtfaiye Müdürlüğü tarafından stant kuruldu. CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ve beraberindekiler standı ziyaret ederek İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın ve personelini kutladı. Belediye başkan aday adayı Nuri Tekin, Alaplı İtfaiyesi'nin başarılı çalışmalar yaptığını belirterek, "CHP olarak sizleri İtfaiye Haftası dolayısıyla ziyaret etmek istedik. Bu vesile itfaiye haftanız kutlu olsun, Alaplı İtfaiyesi sizin göreve başladığınızdan beri önemli değişim yaşadı. Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz, personelinizle tam uyum içerisinde başarılı çalışmalar yapıyorsunuz. Bu konuda sizlere teşekkür ediyoruz. İtfaiye hem Alaplı hem de ülkemiz için önemli bir birim, insanların malını, canını kendi canını hiçe sayarak kurtaran bir ekip, ilçemizdeki itfaiye ekibimiz de bu yönden önemli bir hizmet veriyor" dedi.

Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın da belediye başkan aday adayı Nuri Tekin ile berberindeki CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ve belediye meclis üyelerinde ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER