HaberlerGündemAlacak verecek meselesinde silahla vurulan kişi hayatını kaybetti

Alacak verecek meselesinde silahla vurulan kişi hayatını kaybetti

Gaziantep'te alacak verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgada silahla vurulan Celal Kaplan, hayatını kaybetti.

Alacak verecek meselesinde silahla vurulan kişi hayatını kaybetti

Olay, Nizip ilçesi Fatih Sultan Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, M.T. sabah saatlerinde Celal Kaplan’ın (39) işlettiği büfeye geldi. Bir süre konuşan M.T. ile Kaplan arasında daha sonra tartışma çıktı.

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucu M.T. yanındaki tabanca ile Kaplan'a ateş açtı. Silah sesinin duyanların haber vermesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Kaplan'ın hayatını kaybettiği belirledi.

Kaplan'ın cenazesi otopsi işlemleri yapılmak üzere Nizip Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı. Polis olayın ardından kaçan M.T'nin yakalanması için çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER