HaberlerGündemAlacak verecek meselesi kanlı bitti: Bir ölü

Alacak verecek meselesi kanlı bitti: Bir ölü

Gaziantep'in Nizip ilçesinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada tabancayla vurulan kişi hayatını kaybetti.

Alacak verecek meselesi kanlı bitti: Bir ölü

Olay, ilçenin İstasyon Mahallesi’ndeki Sanayi Sitesindeki bir çırçır fabrikasında meydana geldi. İddiaya göre, Abdurahman Bölükbaşı bir grup arkadaşı ile Reşat Ö’ye ait fabrikaya geldi. Bölükbaşı ile Reşat Ö.  arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Reşat Ö. ile Bölükbaşı, silahlarla birbirilerine ateş etti. Bölükbaşı vücuduna isabet eden kurşunla ağır yaralandı. Haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Bölükbaşı bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla Nizip Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Bölükbaşı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Reşat Ö. polis tarafından gözaltına alınırken kavga ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER