HaberlerGündemAkyazı"da hırsızlık

Akyazı"da hırsızlık

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir eve giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, çelik kasa içindeki 35 bin lira para ile 2 bin liralık ziynet eşyasını çaldı.Altındere Mahallesi’nde F.Ç.’ye ait eve giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, çelik kasadaki 35 bin lira nakit para ve 2 bin lira değerindeki altın takıları aldı. F.Ç’nin şikayeti üzerine jandarma, çalışma başlattı.

Akyazı"da hırsızlık
Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bir eve giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, çelik kasa içindeki 35 bin lira para ile 2 bin liralık ziynet eşyasını çaldı.
Altındere Mahallesi’nde F.Ç.’ye ait eve giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, çelik kasadaki 35 bin lira nakit para ve 2 bin lira değerindeki altın takıları aldı. F.Ç’nin şikayeti üzerine jandarma, çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER