HaberlerGündemAkut Kuşadası Şubesi 1. Yaşını Kutladı

Akut Kuşadası Şubesi 1. Yaşını Kutladı

AKUT Arama Kurtarma Derneği Kuşadası Şubesi birinci yılını düzenlenen etkinlikle kutladı.

Akut Kuşadası Şubesi 1. Yaşını Kutladı
AKUT Arama Kurtarma Derneği Kuşadası Şubesi birinci yılını düzenlenen etkinlikle kutladı.

Kuşadası Belediyesi’nin malzeme ve yer konusunda destek verdiği AKUT Kuşadası Şubesi’nin 1. yıl kutlamalarına aralarında Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün ve Kuşadası Garnizon Komutanı Ferhat Aslan ile AKUT üyelerinin de bulunduğu kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Birinci yılı kutlama töreninde kurumların yardımlarıyla alınan araç ve gereçleri sergileyen AKUT ekibi, bu araç ve gereçleri hangi alanda kullandıklarını anlatan bir sunum yaptı. Bir yıl içerisinde toplam 33 etkinliğe katılan Kuşadası AKUT ekibinin başkanı Tunç Tuncer, “Buradan özellikle Kuşadası Belediye Başkanı MM. Esat Altungün’e teşekkürlerimi iletiyorum. Hem yer hem de malzeme olarak büyük destek gördük. Başkan Altungün büyük özverilerle AKUT’a sahip çıktı. Kendisine teşekkür ediyorum“ dedi.

Konuşmaların ardından, Başkan Altungün ve Garnizon Komutanı Aslan’ın katılımıyla AKUT Kuşadası Şubesi’nin birinci yıl pastası kesildi.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan Tekin
SIRADAKİ HABER