HaberlerGündemAktif-Senli eğitimciler, aileleriyle piknikte moral buldu

Aktif-Senli eğitimciler, aileleriyle piknikte moral buldu

Aktif Eğitimciler Sendikası Zonguldak Temsilciliği Merkez ilçe, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey ilçelerindeki üyeleriyle moral pikniği düzenledi.

Aktif-Senli eğitimciler, aileleriyle piknikte moral buldu
Aktif Eğitimciler Sendikası Zonguldak Temsilciliği Merkez ilçe, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey ilçelerindeki üyeleriyle moral pikniği düzenledi.

Devrek ilçesi Çaydeğirmeni beldesi Mesire Alanı'nda düzenlenen yıl sonu etkinliğinde üyelerin eşleri ve çocukları da katıldı.

Aktif-Sen İl Temsilcisi Yıldıray Uysal, üyelere yönelik bu tür sosyal faaliyetlerin sıklıkla tekrarlanacağını ifade ederek, “Bu etkinliğimizde dayanışmanın yanı sıra üyelerimizi aileleri arasında tanışma ve kaynaşma sağlandı. Pikniğin bütün bir yılın stresini atmak, gelecek eğitim yılına zihnen ve bedenen zinde girmek, ilçe teşkilatlarının tanışıp kaynaşması, bir yılın değerlendirilmesinin müzakeresi gibi doğrudan ve dolaylı faydaları oluyor. Etkinliğimize katılan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

İlçeler arasında mini bir futbol turnuvasının da yapıldığı piknikte kazanan dostluk ve kardeşlik oldu.

Üyelerin büyük bir memnuniyetle ayrıldığı pikniğin sonraki yıllarda tekrar edilerek gelenekselleşmesi talep edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER