HaberlerGündemAksaray Üniversitesi öğrencilerinden örnek davranış

Aksaray Üniversitesi öğrencilerinden örnek davranış

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Genç Girişimciler Topluluğu, Niğde Kayırlı Ortaokulu’ndaki öğrencilere çeşitli kültür ve ders kitapları dağıtarak eğitime destek oldu.

Aksaray Üniversitesi öğrencilerinden örnek davranış
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Genç Girişimciler Topluluğu, Niğde Kayırlı Ortaokulu’ndaki öğrencilere çeşitli kültür ve ders kitapları dağıtarak eğitime destek oldu.

ASÜ Genç Girişimciler Topluluğu, Niğde’de okul müdürü Mehmet Esat Halaçoğlu tarafından karşılandı. Kültür, ders, soru bankası ve yardımcı kaynak eserlerden oluşan toplam 200 kitap Kayırlı Ortaokulu’nun 120 öğrencisine dağıtıldı. Müdürü Halaçoğlu, ASÜ öğrencilerine duyarlı davranışları için teşekkür ederken, “Bu sosyal sorumluluk anlayışı tüm öğrencilere örnek olmalıdır. ASÜ Genç Girişimciler Topluluğu'na şükranlarımızı sunuyoruz. Bu kitaplar öğrencilerimiz için çok önemliydi." dedi.

"BU TİP FAALİYETLERİ GÖREV ADDEDİYORUZ"

ASÜ Genç Girişimciler Topluluğu Başkanı Gökhan Elvan ise bu tip kampanyaları topluluk olarak önemsediklerini ve bir görev kabul ettiklerini söyledi. "Öğrenci kardeşlerimizin yüzlerindeki mutluluk hiçbir şeyle ölçülemez." diyen Gökhan Elvan, "Okul Müdürümüz Halaçoğlu hocamız bizleri çok sıcak şekilde karşıladı. Kitap dağıtımı başta olmak üzere benzeri sosyal faaliyetleri ekibimizle birlikte mümkün olduğunca gerçekleştirmeye çalışacağız."

ASÜ Genç Girişimciler Topluluğu mensubu Şener Bolat ve Muhammet Fatih İlbeyli’nin de katıldığı etkinlik, minik öğrencilerle sohbetin ardından tamamlandı.

İLGİLİ HABERLER

Birbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiBirbirlerini bıçakladıkları iddia edilen karı-koca hayatını kaybettiSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti
SIRADAKİ HABER