HaberlerGündemAkraba aileler arasında silahlı kavga: Bir ölü 3 yaralı

Akraba aileler arasında silahlı kavga: Bir ölü 3 yaralı

Gaziantep'te akraba iki aile arasında çıkan silahlı kavgada bir kadın hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandı. Kavga ile ilgili 3 kişi ise gözaltına alındı.

Akraba aileler arasında silahlı kavga: Bir ölü 3 yaralı

Olay, Şehitkamil ilçesi Selimiye Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, akraba olan iki ailenin fertleri arasında telefonda tartışma çıktı. Tartışmanın ardından ikamet ettikleri mahallede bir araya gelen taraflar tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine silah ve bıçaklarla birbirlerine saldırdı.

Kavgada silahla vurulan Neyşan, Celal ve Menekşe Gezer ile ismi öğrenilemeyen bir kişi yaralandı. Haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ihbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla kentteki hastanelere kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan yaralılardan Neyşan Gezer (42), yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

Diğer yaralıların hastanedeki tedavisinin devam ettiği öğrenilirken olayın ardından mahallede önlem polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı.

Kavgaya karıştıkları gerekçesiyle 2 kişi gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER