HaberlerGündemAkçakale Belediyesi borç nedeniyle park sattı

Akçakale Belediyesi borç nedeniyle park sattı

Akçakale Belediyesi, Atatürk Mahallesi'nde bulunan 820 metrekarelik parkı, borcu nedeniyle icra yolluyla sattığını duyurdu.

Akçakale Belediyesi borç nedeniyle park sattı

Akçakale Belediyesinden yapılan konuyla ilgili yapılan açıklamada, Atatürk Mahallesi 431/1 ada içerisinde bulunan 820 metrekarelik parkın, önceki dönemlerden kalan borçları nedeniyle icra yoluyla satışının yapıldığını açıkladı.

Açıklamada, "Park, Akçakale İcra Dairesi 2019/146 esas sayılı icra dosyası ile alacaklı M.E. tarafından ihale yoluyla satılmıştır. Ancak 2019/106 esas sayılı dosyada belediyeden alacaklı olan bir beton firması ilk sırada olduğundan satıştan elde edilen gelir firmanın hesabına aktarılmıştır. Söz konusu beton firmasının Akçakale Belediyesi’nden önceki dönemden kalan 3 milyon 800 bin lira bir gıda firmasının ise 2 milyon 200 bin TL alacağı bulunmaktadır. Konuya ilişkin belge ve bilgiler mahalle muhtarıyla paylaşılmıştır. Kamuoyuna duyurulur." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER