HaberlerGündemAk Parti Yozgat İl Başkanı Açıkgöz Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Açıkgöz Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Yozgat İl Başkanı Av. Fahri Açıkgöz, Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafların dertlerini dinledi.

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Açıkgöz Sanayi Esnafını Ziyaret Etti
AK Parti Yozgat İl Başkanı Av. Fahri Açıkgöz, Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafların dertlerini dinledi.

AK Parti Yozgat İl Başkanı Av. Fahri Açıkgöz, parti il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sanayi Sitesinde esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Açıkgöz, sanayi esnafının yaşadığı sorunları ve kendilerinden isteklerini dinledi. AK Parti hükümetinin her zaman halkla iç içe olduğunu, halkın isteklerini ve beklentilerini karşılamaya çalıştığını ifade eden İl Başkanı Açıkgöz, “AK Parti iktidarı ile ülkemiz hızla gelişirken, Yozgat’ta buna paralel olarak gelişmektedir. AK Parti kurulduğu günden bu yana hizmet siyaseti yapıyor. Yapılan hizmetlerin tamamı vatandaş odaklı hizmetlerdir. Bunu gören vatandaşımızda buna gereken desteği veriyor. Desteklerinden dolayı bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti’nin her zaman vatandaşın yanında olduğunu, vatandaşı sadece seçimden seçime hatırlamadığını ifade eden Açıkgöz, “Milletvekillerimiz, il ve ilçe yönetimlerimiz, belediye başkanlarımız, hiçbir zaman halktan kopuk olmamış, her zaman halkın içerisinde yer almış, bundan sonrada çalışmaların aynı şekilde yürütecektir” dedi.

Sanayi esnafı da ziyaretlerinden dolayı AK Parti İl Başkanı Açıkgöz ve beraberindeki il yöneticilerine teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

İstanbul'da Yeditepe Huzur uygulamasıİstanbul'da Yeditepe Huzur uygulamasıKar ve dondurucu soğuk Doğu Bölgesinde etkili oluyorKar ve dondurucu soğuk Doğu Bölgesinde etkili oluyorMardin'de sis nedeniyle zincirleme kazaMardin'de sis nedeniyle zincirleme kazaTekel bayilerinin muhasebe işini yapmak caiz midir?Tekel bayilerinin muhasebe işini yapmak caiz midir?Deprem sinyal tespit cihazına ait kabloları çalan 2 şüpheli yakalandıDeprem sinyal tespit cihazına ait kabloları çalan 2 şüpheli yakalandı
SIRADAKİ HABER