HaberlerGündemAk Parti Salihli'de "Parti İçi Demokrasi" Sözü

Ak Parti Salihli'de "Parti İçi Demokrasi" Sözü

Ak Parti Manisa İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Yağcı, “Salihli’de halkın istediği biri partimizin belediye başkan adayı olacaktır.” dedi.

Ak Parti Salihli'de "Parti İçi Demokrasi" Sözü
Ak Parti Manisa İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Yağcı, “Salihli’de halkın istediği biri partimizin belediye başkan adayı olacaktır.” dedi.

Yağcı “AK Parti'de belediye başkanlığı süreci resmi başvuru tarihinden önce başlamıştır. Manisa ve ilçelerinde büyükşehir ve ilçe belediye başkan aday adaylarının çalışmaları devam etmektedir. Salihli’de 2004 ve 2009 seçimlerinde ki belediye başkan adaylarımız o güne kadar parti üyesi bile değillerdi. Adayımız olarak seçimlere girdiler. Partimizin kapısı ilkelerimizi kabul eden herkese açıktır. Seçme ve seçilme hakkının önüne kimse engel koyamaz. Partimize aday adayı olan tüm herkese, Milletvekillerimiz, ilçe başkanımız, il genel ve belediye meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz aynı mesafededirler. Daha önceki yerel seçimde Sarıgöl ilçemizde ilçe başkanı ve yönetim kendilerini bir adaya empoze ettiler. Bunun sonucu olarak Sarıgöl ilçe başkanı ve yönetim kurulu genel merkez tarafından görevden alınarak seçim öncesi başka bir ilçe başkanı ve yönetim atayarak seçime gidildi. AK parti anketlere önem veren bir partidir. Salihli’de de halkın istediği biri partimizin belediye başkan adayı olacaktır. Bundan kimse kaygı duymasın. Bizler partimize yıllardır hizmet veriyoruz, bu görevler bizim hakkımızdır diye bir düşünceye kapılıp partiye yeni katılacak isimlerin önünü tıkayamayız. Hedefe ulaşma uğruna her türlü fedakarlık yapmaya partinin tüm kademelerinde bulunanlar hazırdır” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER