HaberlerGündemAk Parti Kaş İlçe Teşkilatı"ndan Ankara Ziyareti

Ak Parti Kaş İlçe Teşkilatı"ndan Ankara Ziyareti

AK Parti Kaş İlçe Teşkilatı, Ankara’da ziyaretlerde bulunarak ilçenin sorun ve taleplerini iletti.

Ak Parti Kaş İlçe Teşkilatı"ndan Ankara Ziyareti
AK Parti Kaş İlçe Teşkilatı, Ankara’da ziyaretlerde bulunarak ilçenin sorun ve taleplerini iletti.

Ak Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, İl Genel Meclis Üyesi Durmuş Albezirgan, İlçe Başkan Yardımcısı Salih Usta, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Uçar, önceki dönem İlçe Başkan Yardımcısı olan Hayri Usta, Kasaba Köyü Muhtarı Süleyman Özen, Karadağ Köyü Muhtarı Mehmet Müftüoğlu, Dirgenler Köyü Muhtarı Muammer Çetiner , Uğrar Köyü Muhtarı Durmuş Hasar, Ahatlı Köyü Muhtarı Hasan Levend’den oluşan bir heyet ile Ankara’da temaslarda bulundu.

Öncelikle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın parti grubundaki konuşmalarını izleyen heyet daha sonra Antalya Milletvekili Sadık Badak ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir görüşme yaptı. Heyet, Kasaba Barajı’nın hayata geçirilmesi için bölge halkının talebini Bakan Eroğlu’na iletti.

Daha sonra Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Menderes Türel ve Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaret eden heyet, ilçenin sorunlarını ve taleplerini aktardılar. Önceki dönemlerde Milli Savunma Bakanı olan Antalya Milletvekili Vecdi Gönül ve Antalya Milletvekili Hüseyin Samani’yi de ziyaret eden heyet, ilçenin beklentilerini paylaştı.

İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, Ankara ziyaretinin çok verimli geçtiğini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

62 ilde FETÖ operasyonu: 198 gözaltı62 ilde FETÖ operasyonu: 198 gözaltıSivil Toplum Kuruluşlarını hedef alan kanun değişikliğine tepkiler devam ediyorSivil Toplum Kuruluşlarını hedef alan kanun değişikliğine tepkiler devam ediyorAdana’da karla mücadele çalışmaları devam ediyorAdana’da karla mücadele çalışmaları devam ediyorŞehadetinin yıl dönümünde Şeyh Abdülkerim ÇevikŞehadetinin yıl dönümünde Şeyh Abdülkerim ÇevikAnkara'da DHKP/C operasyonunda 3 kişi yakalandıAnkara'da DHKP/C operasyonunda 3 kişi yakalandı
SIRADAKİ HABER