HaberlerGündemAk Parti İlçe Başkanı Ezer;

Ak Parti İlçe Başkanı Ezer;

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Ezer; fındık desteği ödemelerinin Haziran ayının son haftasına kadar tamamlanacağını açıkladı.

Ak Parti İlçe Başkanı Ezer;
AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Ezer; fındık desteği ödemelerinin Haziran ayının son haftasına kadar tamamlanacağını açıkladı.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Ezer yazılı bir açıklama yayınlayarak fındık üreticileri için alan bazlı gelir desteği ödemelerinin bir aksilik olmaması durumunda Haziran ayının son haftasına kadar tamamlanacağını açıkladı.

Mustafa Ezer yaptığı açıklamada, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca alan bazlı gelir desteği ödemelerinin fındık üreticisine Haziran ayı içinde tek taksit halinde yapılmasının planlandığını söyledi. "Çiftçilerimizin bu konudaki talepleri üzerine konunun takipçisiyiz" diyen Ezer, "Düzce ve ilçelerinde üreticimiz bu destekten yararlanacak“ dedi.

Mustafa Ezer, yapılacak ödemelerin fındık hasadı sezonu öncesi üreticilere nefes aldıracağını belirterek, "Fındık desteği ödemeleri Akçakoca'da 6 bin 929 kişiye dönüm başı 150 liradan toplam 22 milyar 634 bin lira ödenecek" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Yapılandırma başvurusu için son hafta!Yapılandırma başvurusu için son hafta!Coronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiCoronavirus halkı yöresel ürünlere yönlendirdiİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandıİpekyolu'nda mermer yüklü kamyon şarampole devrildi: Sürücü ağır yaralandıVan'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiVan'da PKK'ye ait silah ve mühimmat ele geçirildiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale ettiGaziantep İtfaiyesi 2020’de 8 bin 498 olaya müdahale etti
SIRADAKİ HABER