HaberlerGündemAK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi bugün yapılacak

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi bugün yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongrede 2023 seçimlerine dair manifesto ve yol haritası açıklayacak.

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi bugün yapılacak

AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi, bugün Ankara Spor Salonu'nda yapılacak. Kongreye eski bakanlar, eski ve yeni milletvekilleri, parti kurucuları, önceki dönem parti kurulları, eski MKYK ve MYK üyeleri katılacak.

Coronavirus salgını nedeniyle kısıtlı sayıda misafir davet edilen kongrede, bin 560 delege oy kullanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan parti yönetiminde yeni A takımını ve 2023 seçimlerine götürecek kadroları duyuracak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongrede ayrıca 2023 seçimlerine yönelik manifesto ve yol haritası açıklayacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER