HaberlerGündemAGÜ Sporlu oyuncular stres attı

AGÜ Sporlu oyuncular stres attı

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı oyuncuları, hayvanat bahçesinde stres attı.

AGÜ Sporlu oyuncular stres attı
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı oyuncuları, hayvanat bahçesinde stres attı.

‘Kayseri 2014 Spor Festivali ve Açık Su Yüzme Yarışları’ festivaline katılan AGÜ Spor Kulüp Başkanı Ömer Yağmur, AGÜ Spor Baş antrenörü Eşref Ayhan Avcı, Yardımcı antrenörler Müğe Berkalp, Ender Ünlü, oyuncular ve öteki ilgililer daha sonra Kayseri Büyükşehir Belediyesi Anadolu Harikalar Diyarını gezdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, gezinti sırasında AGÜ Spor teknik heyeti ve oyuncuları ile yakından ilgilendi. Bir süre AGÜ Spor takım kaptanı Pınar Demirok ile sohbet eden Başkan Özhaseki, basketbol sahasında şut atışı yaptı.

Özhaseki, başarılı oyuncu Demirok’a yeni sezon hazırlıklarının nasıl geçtiğini sorması üzerine Demirok, ‘’Hazırlıklarımıza başladık, iyi gidiyor. Daha iyi olmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz’’ dedi.
Daha sonra oyunculara yeni sezonda başarılar dileyen Özhaseki, takımın yeni isminin hayırlı olması temennisinde bulundu. Teknik heyet ve oyuncular, Anadolu Harikalar Diyarı’ndaki hayvanat bahçesinde yoğun tempodaki antrenman programından uzaklaşarak, stres attı.

HAYVANAT BAHÇESİNDE SELFİE

Hayvanat bahçesinde neşeli dakikalar geçiren oyuncular, aslan, maymun ve develere yoğun ilgi gösterdi. Oyunculardan Pınar Demirok, Cansu Aslan, Sinem Ataş, Lucie Melek Bouthors, Özge Bilgin ve takım arkadaşları hayvanlarla bol bol selfie (öz çekim) yaptı.

Öte yandan, AGÜ Spor oyuncuları yeni sezon hazırlıklarını Kadir Has Spor Salonu’nda yapacağı antrenmanlarla sürdürecek.

İLGİLİ HABERLER

Millî Savunma Bakanı Akar Diyarbakır ve Malatya'da bulunan Ana Jet üslerini ziyaret ettiMillî Savunma Bakanı Akar Diyarbakır ve Malatya'da bulunan Ana Jet üslerini ziyaret ettiBakan Akar'dan Yunanistan'a Navtex tepkisiBakan Akar'dan Yunanistan'a Navtex tepkisiEyyüb Peygamber Makamı Çarsısı esnafı sorunlarının çözülmesini bekliyorEyyüb Peygamber Makamı Çarsısı esnafı sorunlarının çözülmesini bekliyorÇocuklar sabırsızlıkla Yaz Kur’an Kurslarının başlamasını bekliyorÇocuklar sabırsızlıkla Yaz Kur’an Kurslarının başlamasını bekliyorMuğla'da 12 günde 48 yıldırım yangınıMuğla'da 12 günde 48 yıldırım yangını
SIRADAKİ HABER