HaberlerGündemAğrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı

Ağrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı

Yaptığı yardım çalışmalarına devam eden Ağrı Umut Kervanı, 270 ihtiyaç sahibi ve yetim aileye ayni ve nakdi yardım ulaştırdı.

Ağrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı

Umut Kervanı, ocak, şubat ve mart ayında ayni, nakdi ve kırmızı et yardımında bulunduğu 270 ailenin ihtiyaçlarını gidermeye çalıştı.

Yaptıkları yardım çalışmaları hakkında bilgi veren Ağrı Umut Kervanı Başkanı Mehmet Dağhan, daha fazla aileye ulaşmak için çalışmalar yürüttüklerini ve bu hedeflerini gerçekleştirebilmek için ise hayırseverlere büyük iş düştüğünü kaydetti.

Ağrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı

Mehmet Dağhan, "Diğer aylarda olduğu gibi Ocak, Şubat, Mart aylarında da yardım çalışmalarına ara vermeden devam ettik. İhtiyaç sahipleri, yetim ve öksüzlere yönelik yardım çalışmamızı sürdürdük. Bu üç ay zarfı içerisinde 100 ailemize gıda, 80 ailemize nakdi, 60 ailemize kırmızı et ve 30 ailemize beyaz et dağıtımını gerçekleştirerek toplamda 270 ailemize ulaştık. Mübarek üç aylar içerisindeyiz, Ramazan ayı yaklaşıyor ve çalışmalarımız daha da yoğunlaşacak. Bu noktada daha fazla ihtiyaç sahibi ailemize ulaşıp sıkıntılarını gidermeye çalışacağız." şeklinde konuştu.

Ağrı Umut Kervanı 270 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı

Hayır sahiplerine yardımlar noktasında fazla iş düştüğünü belirten Dağhan, "Bir hedefimiz var ki bu ihtiyaç sahibi ailelerimiz Ramazan ayına girerlerken mutfakları boş bir şekilde girmesinler. Hayır sahibi insanlarımıza çok iş düşmekte. Verecekleri zekatları Ramazan ayından önce vermeleri ailelerin mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında yardımcı olacaktır." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER