HaberlerGündemAğrı'nın ilçe belediyelerine Çevre ve Şehircilik Bakanı'ndan yeni yatırım sözü

Ağrı'nın ilçe belediyelerine Çevre ve Şehircilik Bakanı'ndan yeni yatırım sözü

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin ev sahipliğinde, Ağrı ilçe ve belde belediye başkanları Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti. Yapılan ziyaretin ardından Ağrı ilçeleri için önemli yatırımlara imza atıldı.

Ağrı'nın ilçe belediyelerine Çevre ve Şehircilik Bakanı'ndan yeni yatırım sözü

Yapılan ziyarette ilçe ve beldeler için yapılması planlanan projeler, yatırımlar ve hibeler gündeme alındı.

Ziyaret ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, "Bakanımıza yaptığımız ziyarette belediyelerimize toplamda 6 milyon 400 bin TL'ye yakın bir hibe ödeneği sağlanacak. Bu hibenin yanı sıra ilçelerimiz ve beldelerimize çeşitli araç ekipmanları, çevre düzenlemelerinin de sözünü aldık. İlimiz genelinde yapılması gereken ve planlanan bütün projelerin yakından takipçisi olacağız ve olmaya da devam ediyoruz." dedi.

Ekrem Çelebi, hayata geçirilecek projelerde uygulanacak hibelerin hayırlı olmasını diledi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER