HaberlerGündemAğrı İstanbul ve Denizli'de tefecilik operasyonu: 18 gözaltı

Ağrı İstanbul ve Denizli'de tefecilik operasyonu: 18 gözaltı

Tefecilere yönelik Ağrı merkezli 3 ilde başlatılan operasyon kapsamında 18 kişi gözaltına alındı.

Ağrı İstanbul ve Denizli'de tefecilik operasyonu: 18 gözaltı

Yapılan şikayetler ve 15 Ekim 2020 tarihinde Ağrı'da görev yapan Jandarma personeli M.Y. nin tefecilerden aldığı borçları ödeyememesi nedeni ile intihar etmesi üzerine Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Ağrı, İstanbul ve Denizli illerinde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Gerçekleştirilen operasyon kapsamında 18 kişi gözaltına alınırken, şüphelilerin ev ve işyerlerinde yapılan aramalar kapsamında suç unsuru sayılabilecek deliller ele geçirildiği öğrenildi.

Gözaltındaki şüphelilerin ifadelerinin alınmasına devam ediliyor.

İLGİLİ HABERLER

Diyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakDiyarbakır'da bazı güzergahlar trafiğe kapatılacakKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıKayseri'de öldürülen iş adamının katil zanlılarından biri Gaziantep’te yakalandıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalıİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalı
SIRADAKİ HABER