HaberlerGündemAğrı'daki hırsızlık zanlısı 55 suçtan aranıyor

Ağrı'daki hırsızlık zanlısı 55 suçtan aranıyor

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan 6 katlı mağazadan hırsızlık yapılması üzerine yapılan araştırma ile 55 ayrı suçtan aranan M.A. nın hırsızlığı gerçekleştirdiği tespit edildi.

Ağrı'daki hırsızlık zanlısı 55 suçtan aranıyor

Ağrı'da girdiği iş yerindeki çelik kasayı silahla ateş edip, açan ve içindeki parayı alarak kaçan şüphelinin güvenlik kameralarından 55 ayrı suç kaydı bulunan M.A. olduğu tespit edildi. Polisin, şüphelinin yakalanması için çalışması sürüyor.

Olay, 3 Şubat'ta Cumhuriyet Caddesi'nde, 6 katlı bir binada meydana geldi. Binanın 6'ncı katına yan duvardaki demirlerden tırmanarak çıkan şüpheli, kapıyı açarak girdiği iş yerindeki çelik kasaya yanında bulunan silahla ateş etti. Kasayı açan şüpheli içindeki parayı alarak kaçtı. İş yeri sahibinin ihbarı üzerine çalışma başlatan Ağrı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, bina ve iş yerindeki güvenlik kamera kayıtlarından şüphelinin 55 ayrı suç kaydı bulunan M.A. olduğunu belirledi. Şüphelinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Kolordu Komutanı ve 10 asker için Elâzığ`da cenaze töreni düzenleniyorKolordu Komutanı ve 10 asker için Elâzığ`da cenaze töreni düzenleniyorOrtalama ilk evlenme yaşı kadınlarda 25,1, erkeklerde 27,9 olduOrtalama ilk evlenme yaşı kadınlarda 25,1, erkeklerde 27,9 olduVan’da yoğun kar yağışı nedeni ile 165 yerleşim yeri ulaşıma kapandıVan’da yoğun kar yağışı nedeni ile 165 yerleşim yeri ulaşıma kapandıDışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiDışişlerinden "Arap Birliğinin Türkiye kararlarına" tepkiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildiCovid-19 kurallarına uymayan 406 kişiye para cezası verildi
SIRADAKİ HABER