HaberlerGündemAğrı’da yakalanan koyun hırsızları serbest bırakıldı

Ağrı’da yakalanan koyun hırsızları serbest bırakıldı

Ağrı'da çaldıkları hayvanlarla yakalanan hırsızlar, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ağrı’da yakalanan koyun hırsızları serbest bırakıldı

Edinilen bilgiye göre, birkaç gün önce Ağrı'nın Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde bir ahıra giren ve 40 koyun çalan şahıs için Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

Konu hakkında Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan 40 saatlik güvenlik kamerası çalışma neticesinde hayvanların 40………8 plakalı araçla taşındığı tespit edilmesi üzerine düğmeye basıldı ve operasyon gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen operasyonda koyunların taşındığı aracın S.S. isimli şahsa ait olduğu ve koyunları E.A. isimli şahsın evine teslim ettiği öğrenildi. E.A'nın ikametinde yapılan aramada koyunların yarısına yakınının burada olduğu ve ele geçirilen koyunların sahipleri C.K. ye teslim edildiği öğrenildi.

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, koyunların bulunduğu ikametin sahibi S.S. ile aracın sahibi E.A. gözaltına alındığı belirtildi. E.A. sorgusunun ardından serbest bırakılırken S.S. ise Emniyette gerçekleştirilen işlemlerinden sonra çıkarıldığı adli makamlarca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER