HaberlerGündemAğrı'da okul ve işyerlerine girip hırsızlık yapan zanlı tutuklandı

Ağrı'da okul ve işyerlerine girip hırsızlık yapan zanlı tutuklandı

Son zamanlarda kent merkezinde girdiği okul ve işyerlerinde hırsızlık yapan zanlı D.D. Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri tarafından yürütülen çalışma kapsamında yakalandı.

Ağrı'da okul ve işyerlerine girip hırsızlık yapan zanlı tutuklandı

Ağrı merkezde son günlerde gerçekleştirilen hırsızlık vakalarını araştıran Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri inceledikleri kamera kayıtlarında D.D. isimli şüphelinin hırsızlıkları gerçekleştirdiği tespit edilmesi üzerine çalışma başlatıldı.

Yapılan çalışma neticesinde kıskıvrak yakalanan D.D. Ağrı Emniyetindeki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece işlediği beş suçtan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER