HaberlerGündemAğrı'da meydana gelen silahlı kavgada 5 kişi yaralandı

Ağrı'da meydana gelen silahlı kavgada 5 kişi yaralandı

Akrabalar arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada 5 kişi yaralandı.

Ağrı'da meydana gelen silahlı kavgada 5 kişi yaralandı

Eski Van Caddesi'nde A.K. ile akrabaları arasında alacak verecek meselesi üzerine çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü.

Kavgada A.K'nin kullandığı silahtan çıkan kurşunların isabet ettiği B.B, S.B, M.B. ile olay esnasında yoldan geçen ve ismi öğrenilemeyen bir kişi yaralandı.

Kavgada yaralanan A.K. ile 4 kişi, ambulanslarla Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kavganın ardından olay yerine gelen polis ekipleri caddeyi tek yönlü trafiğe kapattı. Olay yerinde boş kovan ve yaralılardan akan kandamlalarından örnekler alındı.

Polis ekipleri, olay yerinde ve hastanede güvenlik önlemi aldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER