HaberlerGündemAğrı'da mevsimin ilk kar yağışı gerçekleşti

Ağrı'da mevsimin ilk kar yağışı gerçekleşti

Sabah saatlerinde başlayan kar yağışı bahçeleri ve araçların üzerini beyaza kapladı.

Ağrı'da mevsimin ilk kar yağışı gerçekleşti

Ağrı'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı kentte bahçeleri ve araçların üzerini beyaza kapladı.

Kentte kar yağışı yerini yağmura bıraktı.

Gece karla karışık yağmur olarak başlayan yağış, Ardahan'da da sabah saatlerinde kar yağışına dönüştü.

Erzurum'da ise karla karışık yağmur etkili oluyor.

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Erzurum ve Erzincan çevreleri, öğle saatlerinden itibaren ise Ardahan, Ağrı, Kars ve Iğdır çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği, yağışların Iğdır geneli ile Erzincan’ın güney kesimlerinde karla karışık yağmur, zamanla kar yağışlı, diğer yerlerde ise kar şeklinde olacağının tahmin edildiği belirtildi.

Gece ölçülen hava sıcaklıklarının Ağrı, Kars, Erzurum illerinde sıfırın altında 1 olarak ölçüldüğü, Iğdır, Erzincan illerinde 4 ve Ardahan'da ise 0 derece olarak ölçüldüğü belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da çeşitli suçlardan 4 kişi tutuklandıMalatya'da çeşitli suçlardan 4 kişi tutuklandıMardin’de bir PKK mensubu daha teslim olduMardin’de bir PKK mensubu daha teslim olduGöktaş: "Artık hep yerlerde sürünmelidir ABD askeri!"Göktaş: "Artık hep yerlerde sürünmelidir ABD askeri!"İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyorİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyorYetimler Vakfı, 2020 yılı faaliyet raporunu açıkladıYetimler Vakfı, 2020 yılı faaliyet raporunu açıkladı
SIRADAKİ HABER