HaberlerGündemAğrı'da kar yağışı nedeniyle 102 köy yolu ulaşıma kapandı

Ağrı'da kar yağışı nedeniyle 102 köy yolu ulaşıma kapandı

​Gece saatlerinden itibaren başlayıp sabah saatlerine kadar aralıklarla devam eden kar yağışı, Ağrı'da 102 köy yolunun ulaşıma kapanmasına neden oldu.

Ağrı'da kar yağışı nedeniyle 102 köy yolu ulaşıma kapandı

Ağrı'da gece geç saatlerinde başlayıp zaman zaman etkisini artıran ve sabah saatlerine kadar devam eden kar yağışı, kenti beyaza bürürken belediye ekipleri karla kaplanan cadde ve sokaklarda temizlik çalışması yaptı.

Kar yağışı nedeniyle kapanan Ağrı merkez ve ilçelere bağlı 102 köyün yolu için İl Özel İdaresi'ne bağlı karla mücadele ekipleri, 78 iş makinesi ve 91 kişilik personel ile çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER