HaberlerGündemAğrı'da kar yağışı nedeniyle 102 köy yolu ulaşıma kapandı

Ağrı'da kar yağışı nedeniyle 102 köy yolu ulaşıma kapandı

​Gece saatlerinden itibaren başlayıp sabah saatlerine kadar aralıklarla devam eden kar yağışı, Ağrı'da 102 köy yolunun ulaşıma kapanmasına neden oldu.

Ağrı'da kar yağışı nedeniyle 102 köy yolu ulaşıma kapandı

Ağrı'da gece geç saatlerinde başlayıp zaman zaman etkisini artıran ve sabah saatlerine kadar devam eden kar yağışı, kenti beyaza bürürken belediye ekipleri karla kaplanan cadde ve sokaklarda temizlik çalışması yaptı.

Kar yağışı nedeniyle kapanan Ağrı merkez ve ilçelere bağlı 102 köyün yolu için İl Özel İdaresi'ne bağlı karla mücadele ekipleri, 78 iş makinesi ve 91 kişilik personel ile çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER