HaberlerGündemAğrı'da hava sıcaklığı eksi 24'e indi

Ağrı'da hava sıcaklığı eksi 24'e indi

Hava sıcaklığının sıfırın altında 24 dereceyi gördüğü Ağrı, Türkiye'nin gece hava sıcaklığının en düşük ölçüldüğü il oldu.

Ağrı'da hava sıcaklığı eksi 24'e indi

Meteoroloji 12'nci Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirmede, sıcaklığın mevsim normallerinin seyredeceği tahmin ediliyor.

Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında olmak üzere Ağrı'da 24, Ardahan 23, Erzurum 19, Kars 18, Erzincan 9, Tunceli 4 ve Iğdır'da ise 3 derece olarak kaydedildiği açıklandı.

Açıklamada, gün içinde beklenen en yüksek hava sıcaklığı ise Tunceli'de 8, Erzincan'da 4, Iğdır'da 3, sıfırın altında olmak üzere Ağrı ve Erzurum illerinde 4, Ardahan ve Kars illerinde ise 3 derece olacağı tahmin ediliyor.

Açıklamanın devamında, bölge genelinde buzlanma, don, sis ve pus olayı ile dik ve eğimli alanlarda çığ tehlikesine karşı dikkatli olunması uyarısında bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER