HaberlerGündemAğrı'da hava sıcaklığı eksi 24'e indi

Ağrı'da hava sıcaklığı eksi 24'e indi

Hava sıcaklığının sıfırın altında 24 dereceyi gördüğü Ağrı, Türkiye'nin gece hava sıcaklığının en düşük ölçüldüğü il oldu.

Ağrı'da hava sıcaklığı eksi 24'e indi

Meteoroloji 12'nci Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirmede, sıcaklığın mevsim normallerinin seyredeceği tahmin ediliyor.

Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında olmak üzere Ağrı'da 24, Ardahan 23, Erzurum 19, Kars 18, Erzincan 9, Tunceli 4 ve Iğdır'da ise 3 derece olarak kaydedildiği açıklandı.

Açıklamada, gün içinde beklenen en yüksek hava sıcaklığı ise Tunceli'de 8, Erzincan'da 4, Iğdır'da 3, sıfırın altında olmak üzere Ağrı ve Erzurum illerinde 4, Ardahan ve Kars illerinde ise 3 derece olacağı tahmin ediliyor.

Açıklamanın devamında, bölge genelinde buzlanma, don, sis ve pus olayı ile dik ve eğimli alanlarda çığ tehlikesine karşı dikkatli olunması uyarısında bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER