HaberlerGündemAğrı'da hava sıcaklığı eksi 22 dereceye indi

Ağrı'da hava sıcaklığı eksi 22 dereceye indi

Soğuk havaların etkisini sürdürdüğü Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı, sıfırın altında 22 dereceyle Ağrı'da ölçüldü.

Ağrı'da hava sıcaklığı eksi 22 dereceye indi

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bölgede sıcaklıkların mevsim normallerinde seyredeceği, rüzgarın kuzeyden hafif, zaman zaman orta kuvvette eseceğinin tahmin edildiği belirtildi.

Gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında olmak üzere, Ağrı'da 22, Kars'ta 7, Erzurum'da 6, Ardahan'da 5 derece olurken Erzincan'da sıfır, Iğdır'da 1 derece olarak kaydedildi.

Gün içinde beklenen en yüksek sıcaklıkların da sıfırın altında olmak üzere Iğdır'da 9, Erzincan'da 7, Erzurum, Ağrı ve Kars'ta 2, Ardahan'da ise sıfır derece olması bekleniyor.

Bölgede, kuvvetli buzlanma, don, sis ve pus ile dik ve eğimli alanlarda çığ tehlikesine karşı vatandaşların ve yetkililerin tedbirli olması gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER