HaberlerGündemAğrı'da gerçekleşen hırsızlık olayı pes dedirtti

Ağrı'da gerçekleşen hırsızlık olayı pes dedirtti

Sabah 07.30'da çaldığı aracı akaryakıt istasyonuna götüren hırsız depoya yakıt koyduktan sonra, çaldığı aracı ruhsatını rehin bırakarak kayıplara karıştı.

Ağrı'da gerçekleşen hırsızlık olayı pes dedirtti

Gece İstanbul'dan ikamet ettiği Ağrı'ya gelen Fuat Arman evinin önüne park ettiği aracı sabah saatlerinde çalıştırmak için dışarı çıktığında aracının yerinde olmadığını gördü.

Saat 07.30 sularında merkeze bağlı Gazi Mahallesinde Arman'ın ikamet ettiği binanın önünde aracını içindeki para ve malzemelerle birlikte çalan hırsız sırra kadem bastı.

Çaldığı araca yakıt aldı, para yerine aracın ruhsatını bıraktı

Yaklaşık 60 bin TL zararı olduğunu söyleyen Fuat Arman, "Sabah saat 07.30'da arabam çalındı, Taşlıçay ilçesine doğru giderken görülmüş ondan sonrası yok maalesef. Bir yakıt istasyonuna uğrayıp yakıt almış ve aracın ruhsatını da rehin bırakmış. Aracın kontağı bende, artık aracı nasıl açmış nasıl çalıştırmış bilmiyorum, Emniyet Müdürlüğüne ihbarda bulundum ifademi verdim. Aracın içinde arkadaşlarımızın emanetleri var, kendi paramız, bu ayki bütün masrafların parası vardı içerde, yani araçla birlikte her şeyimiz gitti maalesef. Şuan araçla birlikte toplamda 60 bin TL zararım söz konusu." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Ege Denizi'nde 4 büyüklüğünde depremEge Denizi'nde 4 büyüklüğünde depremMeteoroloji'den kuvvetli buzlanma ve don uyarısıMeteoroloji'den kuvvetli buzlanma ve don uyarısıTürkiye'den Yunan Başpiskopos'a "İslam dini" tepkisiTürkiye'den Yunan Başpiskopos'a "İslam dini" tepkisiHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdiHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdiMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısı
SIRADAKİ HABER