HaberlerGündemAğrı'da 8 kişiye karantina kurallarına uymadıkları için para cezası verildi

Ağrı'da 8 kişiye karantina kurallarına uymadıkları için para cezası verildi

Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantina kuralını ihlal ettikleri belirlenen 8 kişiye 25 bin 200 TL para cezası uygulandı.

Ağrı'da 8 kişiye karantina kurallarına uymadıkları için para cezası verildi

Konu ile ilgili Valilikten sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bilgilendirmede, ekiplerce aralarında cami, konaklama yeri, nikâh töreni, market ve restoran gibi toplu yaşam alanlarının da olduğu 510 noktada denetim yapıldığı ifade edildi.

Yapılan bilgilendirmede ekiplerin, Covid-19 testi pozitif çıkanlar ile temaslılara yönelik yaptıkları çalışmalarda, karantina kuralını ihlal ettiği belirlenen 8 kişiye 3 bin 150'şer TL'den olmak üzere toplamda 25 bin 200 TL para cezası kesildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER