HaberlerGündemAğrı’da 5 katlı binanın çatı katında yangın çıktı

Ağrı’da 5 katlı binanın çatı katında yangın çıktı

Ağrı merkez Alpaslan Mahallesi'nde 5 katlı bir binanın çatısında çıkan yangın paniğe neden oldu.

Ağrı’da 5 katlı binanın çatı katında yangın çıktı

Edinilen bilgilere göre saat 16.30 sularında 5 katlı binanın çatısında elektrik kaynaklı çıktığı tahmin edilen yangın paniğe neden oldu. Dumanların yükselmesi ile birlikte yangını fark eden vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık, emniyet ve Ağrı Belediyesi İtfaiye ekibi sevk edildi.

Sokaktan geçtiği sırada yangını fark ettiği gibi bina sakinlerini haberdar ettiğini belirten Mehmet Işık, "Binanın önünden geçerken dumanların yükseldiğini gördüm, binaya girip haberdar etmek istedim insanları ama giriş kapalıydı. İnşaat halindeki bu binaya çıkıp camlara taş attım uyardım ve bina sakinleri aşağı indiler. Ardından itfaiye ekipleri geldi ve yangına müdahale etti." ifadelerini kullandı.

Alınan güvenlik önlemlerinin ardından İtfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Uzun süren uğraşlar sonucunda kontrol altına alınan yangında herhangi bir can kaybı yaşanmazken binada maddi hasar oluştu.

Polis yangının çıkış sebebi ile ilgili inceleme başlattı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER