HaberlerGündemAğrı'da 200 bin TL değerinde malzeme çalan hırsızlar yakalandı

Ağrı'da 200 bin TL değerinde malzeme çalan hırsızlar yakalandı

Ağrı merkezde bir depoya girip 200 bin TL değerindeki malzemeleri çalan hırsızlar, Emniyet birimleri tarafından yürütülen çalışma neticesinde gözaltına alındılar.

Ağrı'da 200 bin TL değerinde malzeme çalan hırsızlar yakalandı

Ağrı merkeze bağlı Gazi Mahallesi'nde, M.A. isimli şahsa ait depoda 200 bin TL değerindeki malzemeler çalındı.

Hırsızlık olayı üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği, gıda deposundan çalınan malzemelerin bulunmasına yönelik çalışma başlattı.

Yapılan çalışmalar neticesinde saha araştırması ve kamera kayıtlarını inceleyen ekipler, hırsızlığı gerçekleştirenlerin B.K. ve S.K. isimli şahıslar olduğunu tespit ederek söz konusu şahısları göz altına aldı.

İş yerine ait malzemeler iş yeri sahibine teslim edilirken, yakalanan şahısların emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Yolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiMidyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Midyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Kocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıKocaeli'de pandemi sürecinde 38 bin kişiye adli ve idari işlem yapıldıVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldiVali Osman Hacıbektaşoğlu muhtarlarla bir araya geldi
SIRADAKİ HABER