HaberlerGündemAğrı Belediyesi'nden HDP'li Milletvekili Koç'a tepki

Ağrı Belediyesi'nden HDP'li Milletvekili Koç'a tepki

HDP Ağrı Milletvekili Abdullah Koç'un Ağrı Belediyesinde çalışan 3 işçi için TBMM'de kullandığı cümlelere tepki gösteren Ağrı Belediyesi, yaptığı açıklama ile 3 işçinin iş akitlerinin feshedildiğine dair açıklamaların gerçeği yansıtmadığı kaydedildi.

Ağrı Belediyesi'nden HDP'li Milletvekili Koç'a tepki

Konu ile ilgili Ağrı Belediyesi tarafından yapılan basın açıklamasında, "Hiçbir personelimizin SGK kayıtlarında işten çıkış durumları asla mevcut değildir. Belediye personellerimizin tamamı görevlerinin başındadır. Asılsız olan bu iddia maalesef TBBM çatısı altında bulunan Abdullah Koç'u da yalancı durumuna düşürmüştür. Oysaki mevcut HDP belediye meclis üyelerinden de teyit sağlamaları mümkün olmasına rağmen algı yaratmak adına yapılan bu talihsiz açıklama Abdullah Koç'u da itibarsızlaştırmıştır." ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın devamında, "Belediyemizde çalışanlar, belediye ve belediye mallarına gerekli özeni gösterdikleri sürece başımızın tacıdırlar. Ama sendika ağalarının ihtiraslarına uyarak belediyeyi, ulaşımı ve temizliği sabote eden, araçlarımızı kıran sıfır araçlara yatak sardıran,kim olursa olsun gözünün yaşına bakmayız, gereğini Ağrılılar adına yaparız." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER