HaberlerGündemAğrı Belediyesi'nden HDP'li Milletvekili Koç'a tepki

Ağrı Belediyesi'nden HDP'li Milletvekili Koç'a tepki

HDP Ağrı Milletvekili Abdullah Koç'un Ağrı Belediyesinde çalışan 3 işçi için TBMM'de kullandığı cümlelere tepki gösteren Ağrı Belediyesi, yaptığı açıklama ile 3 işçinin iş akitlerinin feshedildiğine dair açıklamaların gerçeği yansıtmadığı kaydedildi.

Ağrı Belediyesi'nden HDP'li Milletvekili Koç'a tepki

Konu ile ilgili Ağrı Belediyesi tarafından yapılan basın açıklamasında, "Hiçbir personelimizin SGK kayıtlarında işten çıkış durumları asla mevcut değildir. Belediye personellerimizin tamamı görevlerinin başındadır. Asılsız olan bu iddia maalesef TBBM çatısı altında bulunan Abdullah Koç'u da yalancı durumuna düşürmüştür. Oysaki mevcut HDP belediye meclis üyelerinden de teyit sağlamaları mümkün olmasına rağmen algı yaratmak adına yapılan bu talihsiz açıklama Abdullah Koç'u da itibarsızlaştırmıştır." ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın devamında, "Belediyemizde çalışanlar, belediye ve belediye mallarına gerekli özeni gösterdikleri sürece başımızın tacıdırlar. Ama sendika ağalarının ihtiraslarına uyarak belediyeyi, ulaşımı ve temizliği sabote eden, araçlarımızı kıran sıfır araçlara yatak sardıran,kim olursa olsun gözünün yaşına bakmayız, gereğini Ağrılılar adına yaparız." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER