HaberlerGündemAğrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Jandarma Komutanlıklarınca yürütülen uyuşturucu operasyonları kapsamında kilolarca ağırlığında uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada uyuşturucu ile mücadele kapsamında Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari illerinde uyuşturucu operasyonu yapıldığı belirtildi. 

Açıklamada, yürütülen operasyonlar kapsamında, 18 bin 260 adet uyuşturucu hap, 31 kilogram toz esrar, 21 kilogram reçine esrar, 17 kilogram metamfetamin ve 62 kilogram eroin maddesi ele geçirildiği ifade edildi.

Açıklamanın devamında olaylarda 5 şüphelinin yakalanarak gözaltına alındığı kaydedildi. 

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER