HaberlerGündemAğrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Jandarma Komutanlıklarınca yürütülen uyuşturucu operasyonları kapsamında kilolarca ağırlığında uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada uyuşturucu ile mücadele kapsamında Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari illerinde uyuşturucu operasyonu yapıldığı belirtildi. 

Açıklamada, yürütülen operasyonlar kapsamında, 18 bin 260 adet uyuşturucu hap, 31 kilogram toz esrar, 21 kilogram reçine esrar, 17 kilogram metamfetamin ve 62 kilogram eroin maddesi ele geçirildiği ifade edildi.

Açıklamanın devamında olaylarda 5 şüphelinin yakalanarak gözaltına alındığı kaydedildi. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER