HaberlerGündemAğrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Jandarma Komutanlıklarınca yürütülen uyuşturucu operasyonları kapsamında kilolarca ağırlığında uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari'de uyuşturucu operasyonu yapıldı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada uyuşturucu ile mücadele kapsamında Ağrı, Balıkesir, Van ve Hakkari illerinde uyuşturucu operasyonu yapıldığı belirtildi. 

Açıklamada, yürütülen operasyonlar kapsamında, 18 bin 260 adet uyuşturucu hap, 31 kilogram toz esrar, 21 kilogram reçine esrar, 17 kilogram metamfetamin ve 62 kilogram eroin maddesi ele geçirildiği ifade edildi.

Açıklamanın devamında olaylarda 5 şüphelinin yakalanarak gözaltına alındığı kaydedildi. 

İLGİLİ HABERLER

Kilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldüKilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldüEBA adı kullanılarak dolandırıcılık uyarısıEBA adı kullanılarak dolandırıcılık uyarısıTürkiye Karasularına itilen 105 düzensiz göçmen kurtarıldıTürkiye Karasularına itilen 105 düzensiz göçmen kurtarıldıİçişleri Bakanlığından 81 ile "haftalık tematik denetim" genelgesiİçişleri Bakanlığından 81 ile "haftalık tematik denetim" genelgesiVali Yerlikaya: Şehrimizin mavi kategoriye ulaştırmak için hep birlikte çalışıyoruz Vali Yerlikaya: Şehrimizin mavi kategoriye ulaştırmak için hep birlikte çalışıyoruz
SIRADAKİ HABER