HaberlerGündemAğaçta mahsur kalan kedi itfaiye ekiplerinin 3 saatlik çalışmasıyla kurtarıldı

Ağaçta mahsur kalan kedi itfaiye ekiplerinin 3 saatlik çalışmasıyla kurtarıldı

Siirt'te mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine ağaçta mahsur kalan kedi, itfaiye ekiplerinin 3 saatlik çalışmayla kurtarıldı.

Ağaçta mahsur kalan kedi itfaiye ekiplerinin 3 saatlik çalışmasıyla kurtarıldı

Edinilen bilgiye göre, Veyselkarani Mahallesi Mezopotamya sitesi mevkiinde bulunan 25 metre uzunluğundaki bir ağacın tepesinde bir kedi mahsur kaldı. Mahalle sakinlerinin Hayvan Hakları Savunucularına haber vermeleri üzerine olay yerine giden gençler, İtfaiye ekiplerine haber verdi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sevk edilen Siirt Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, kediyi kurtarmak için çalışma başlattı.

3 saat süren çalışma sonunda kedi, başarılı bir şekilde kurtarıldı.

Hayvan Hakları Savunucularından oluşan genç gurup ta çektikleri kısa bir videoyla hem olayı anlattı hem de itfaiye ekiplerine teşekkür etti. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER