HaberlerGündemAdıyamanlı muhtarlardan Belediye Başkanına plaket

Adıyamanlı muhtarlardan Belediye Başkanına plaket

​Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür plaketi’ takdim etti.

Adıyamanlı muhtarlardan Belediye Başkanına plaket

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve dernek üyesi muhtarlar, çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a plaket taktim etti.

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen ziyarette plaketi takdim eden Dernek Başkanı Abdulkadir Geylani Taş “Göreve geldiği ilk günden hizmet hızını arttıran ve muhtarlarımızın mahallelerindeki sorunlarının çözümü için üstün gayret sarf eden Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç’a muhtarlar derneğimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Kılınç ise “Vatandaşlarımızın sorunlarını minimuma indirmek bizim en asli görevlerimizden bir tanesidir. Bu da ancak muhtarlarımızın talepleri ile mümkündür. Bize, vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin hizmet edebilme imkânı sağlayan muhtarlarımıza asıl biz teşekkür ediyoruz. İnşallah onlarla birlikte daha nice güzel hizmetleri gerçekleştireceğiz.” ifadeleri kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden su baskınlarına karşı dikkatli olunması uyarısıMeteorolojiden su baskınlarına karşı dikkatli olunması uyarısıElazığ'da 4 bin 700 konutun hak sahipleri belli olduElazığ'da 4 bin 700 konutun hak sahipleri belli olduEGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinEGM: Dikkatinizi telefona değil yola verinTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıTürkiye Somali'deki saldırıyı kınadıMalatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacak Malatya’da yarın itibaren “Haftalık Tematik Denetimler” başlanacak
SIRADAKİ HABER