HaberlerGündemAdıyaman Kent Park bitme aşamasında

Adıyaman Kent Park bitme aşamasında

Adıyaman Belediyesi tarafından şehrin kuzey kısmında 25 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapımı sürdürülen Kent Park'taki çalışmalarda sona yaklaşıldı.

Adıyaman Kent Park bitme aşamasında

Adıyaman merkez Yeni Mahalle’de yapımı devam eden Kent Park’taki çalışmalarda devam ederken parkın hizmete girmesine sayılı günler kaldı.

Yetişkin ağaçların dikildiği parkın zemin döşeme işlemlerinin gerçekleştirildiğini dile getiren yetkililer "Şehrin kuzey kısmı olan Yeni Mahalle’de 25 bin metrekarelik bir alan üzerinde sürdürülen Kent Park'taki çalışmalarımızın sonuna yaklaşıyoruz. İçinde basketbol sahası, fitness ve spor alanı, çocuk oyun alanı, kamelyalar, süs havuzları, yürüyüş ve bisiklet yolu ile sosyal alanların bulunacağı projemizin yürüyüş yolları döşenmeye başlandı. İnşallah en kısa sürede bu parkımızı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız." dedi.

Mahalle sakinleri ise Kent Park’taki işlemlerin hızla ilerlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Malatya'da çeşitli suçlardan aranan 20 şüpheli yakalandıMalatya'da çeşitli suçlardan aranan 20 şüpheli yakalandıVan'da hasarlı yapılar yıkılıyorVan'da hasarlı yapılar yıkılıyor İçişleri Bakanı Soylu: "Doğayı tanımak ve depremlerle yaşamaya alışmak gerekiyor"İçişleri Bakanı Soylu: "Doğayı tanımak ve depremlerle yaşamaya alışmak gerekiyor"Traktörün altında kalan genç öldüTraktörün altında kalan genç öldü​Elazığlı hafız 'Hafızlık Bölge Yarışması'nda birinci oldu​Elazığlı hafız 'Hafızlık Bölge Yarışması'nda birinci oldu
SIRADAKİ HABER