HaberlerGündemAdıyaman Kent Park bitme aşamasında

Adıyaman Kent Park bitme aşamasında

Adıyaman Belediyesi tarafından şehrin kuzey kısmında 25 bin metrekarelik bir alan üzerinde yapımı sürdürülen Kent Park'taki çalışmalarda sona yaklaşıldı.

Adıyaman Kent Park bitme aşamasında

Adıyaman merkez Yeni Mahalle’de yapımı devam eden Kent Park’taki çalışmalarda devam ederken parkın hizmete girmesine sayılı günler kaldı.

Yetişkin ağaçların dikildiği parkın zemin döşeme işlemlerinin gerçekleştirildiğini dile getiren yetkililer "Şehrin kuzey kısmı olan Yeni Mahalle’de 25 bin metrekarelik bir alan üzerinde sürdürülen Kent Park'taki çalışmalarımızın sonuna yaklaşıyoruz. İçinde basketbol sahası, fitness ve spor alanı, çocuk oyun alanı, kamelyalar, süs havuzları, yürüyüş ve bisiklet yolu ile sosyal alanların bulunacağı projemizin yürüyüş yolları döşenmeye başlandı. İnşallah en kısa sürede bu parkımızı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız." dedi.

Mahalle sakinleri ise Kent Park’taki işlemlerin hızla ilerlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER