HaberlerGündemAdıyaman kent merkezi beyaza büründü

Adıyaman kent merkezi beyaza büründü

Adıyaman'da gece saatlerinden itibaren başlayan yoğun kar nedeniyle kent merkezi beyaz bir örtüyle kaplanırken yolların kayganlaşması araç sürücülerinin zor anlar yaşamalarına neden oldu.

Adıyaman kent merkezi beyaza büründü

Gece yarısından sonra başlayan kar yağışı, uzun süredir yağış bekleyen çiftçiler ve vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.

Karın keyfini çıkarmak isteyen çocukların bu yıl pandemi nedeniyle dışarı çıkamaması burukluğun yaşanmasına neden oldu.

Meteorolojiden yapılan açıklamada vatandaşlar uyarıldı, araç sürücülerinin buzlanmaya karşı daha dikkatli olmaları istendi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER