HaberlerGündemAdıyaman'ın yüksek kesimlerindeki kar yağışı nedeniyle 23 köy yolu ulaşıma kapandı

Adıyaman'ın yüksek kesimlerindeki kar yağışı nedeniyle 23 köy yolu ulaşıma kapandı

​Mevsimin ülke genelinde kurak geçmesine rağmen Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yüksek kesimlerindeki yoğun kar yağışı nedeniyle bazı köy yolları ulaşıma kapandı.

Adıyaman'ın yüksek kesimlerindeki kar yağışı nedeniyle 23 köy yolu ulaşıma kapandı

Adıyaman'ın Çelikhan ve Sincik ve Kahta ilçelerinin yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 23 köy yolunu aç çalışmaları devam ediyor.

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri alanında bulunan kar yağışından dolayı ulaşma kapanan yolların bazı yoğun tipi nedeniyle yeniden ulaşıma kapandı. Çelikhan ilçesinde, Yeşilyayla, Kalecik, korucak, Karagöl, Köseuşağı, Bozgedik, Altuntaş, Fatih olmak üzere 8 köy yolu ulaşıma kapalı durumda.

Sincik ilçesinde, Aksu, Geçitli, Arıkonak, Yarpuzlu, Balkaya, Sakız, Serince, Çat, Şahinbeyler, Hüseyinli ve yarpuzlu köyü olmak üzere toplamda 11 köy yolu ulaşıma kapalı durumda.

Kahta ilçesinde ulaşıma kapanan Karadut köy ile beraber il genelinde toplamda 23 köy yolu ulaşma kapandı.

Ulaşıma kapalı köy yolları İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Ekipleri tarafndan yol açma çalışmaları devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER