HaberlerGündemAdıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci velilerine Bakanlıktan

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci velilerine Bakanlıktan

​Adıyaman il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Ücretsiz tablet, bilgisayar başvurusu" gibi atılan mesajların gerçeği yansıtmadığı ve dolandırıcılık amaçlı olduğuna dikkat çekildi.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci velilerine Bakanlıktan

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada "İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, velilerin cep telefonlarına Bakanlığa aitmiş gibi görünen ve "Ücretsiz tablet bilgisayar başvurusu" şeklinde sahte tablet başvuru sitelerinden mesaj geldiği ihbarı gelmektedir. Bu ve benzeri iletişim bilgisi ve kişisel veri toplayan sitelere itibar edilmemesi konusunda uyarılmasını rica ederiz. Bakanlığımıza ve Müdürlüğümüze ait bir tablet başvuru sistemi bulunmamaktadır." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER