HaberlerGündemAdıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci velilerine Bakanlıktan

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci velilerine Bakanlıktan

​Adıyaman il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Ücretsiz tablet, bilgisayar başvurusu" gibi atılan mesajların gerçeği yansıtmadığı ve dolandırıcılık amaçlı olduğuna dikkat çekildi.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci velilerine Bakanlıktan

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada "İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, velilerin cep telefonlarına Bakanlığa aitmiş gibi görünen ve "Ücretsiz tablet bilgisayar başvurusu" şeklinde sahte tablet başvuru sitelerinden mesaj geldiği ihbarı gelmektedir. Bu ve benzeri iletişim bilgisi ve kişisel veri toplayan sitelere itibar edilmemesi konusunda uyarılmasını rica ederiz. Bakanlığımıza ve Müdürlüğümüze ait bir tablet başvuru sistemi bulunmamaktadır." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER