HaberlerGündemAdıyaman'ı temsil edecek simgenin yapımına başladı

Adıyaman'ı temsil edecek simgenin yapımına başladı

​Adıyaman Belediyesi, Altınşehir Üniversite Kavşağına yapılması için halka sunduğu 5 proje içerisinden en çok oyu alan anıtı yeni yerine dikmek için çalışmalara başladı.

Adıyaman'ı temsil edecek simgenin yapımına başladı

Belediye tarafından Altınşehir Mahallesi’nde bulunan Üniversite Kavşağına dikilmesi planlanan anıtla ilgili halkın onayına sunulan 5 projeden en çok oy alan anıtın yapımına başlandı.

Uzmanlar tarafından hazırlanan ülke ve şehir temalı 5 tasarım içerisinden en çok beğenilen tasarımın hazırlığına anketten hemen sonra başladıklarını belirten yetkililer, zemin betonun döküldüğü ve anıtın önümüzdeki hafta içerisinde yerine monte edileceğini dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER