HaberlerGündemAdıyaman'da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

Adıyaman'da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

Adıyaman Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince düzenlenen operasyonda 3 kişi gözaltına alındı.

Adıyaman'da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

Konuyla ilgili Valilikten yapılan açıklamada "Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce düzenlenen operasyonda şüpheli bir adres ve çevresinde yapılan aramalarda, A.C isimli şahsın işyerinden çıkan 2 ayrı şahısta; M.Ç isimli şahıstan 3 parça halinde 3,70 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi ele geçirilmiştir. Ayrıca şahsa uyuşturucu madde etkisinde araç kullanmaktan 7 bin TL trafik cezası yazılarak ehliyetine 5 yıl süreyle el konulmuştur." denildi.

Açıklamanın devamında "Y.K isimli şahıstan 13 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi ele geçirilmiştir. A.C isimli şahıs uyuşturucu madde ticareti suçundan gözaltına alınmış ve şüpheli şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmıştır. Ayrıca yapılan çalışmalarda; A.R.S isimli şahsın Kastamonu ilince uyuşturucu madde ticaret yapmak suçundan 5 yıl hapis cezası olduğu tespit edilmesi üzerine gözaltına alınmıştır." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER