HaberlerGündemAdıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Adıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince kovalamaca sonucu durdurulan araçta yüklü miktarda uyuşturucu ve uyarıcı madde ele geçirildi.

Adıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Valilik tarafından yapılan açıklamada "Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce, yapılan çalışmalar kapsamında; şüphe üzerine durdurulmak istenen ve kovalamaca sonucu yakalanan bir araç içerisinde, yapılan aramada; 9 paket halinde toplamda 9 Kilo 350 gram esrar maddesi, 42 adet lyrica hap, 16 adet ecstasy hap maddesi ele geçirilmiştir." denildi.

Yapılana açıklamanın devamında "Araç içerisinde bulunan şüpheli F.Ö. ve B.T. ssimli şahıslar gözaltına alınmış ve uyuşturucu madde ticaretinden yasal işlem başlatılmıştır. Ayrıca ehliyetsiz ve uyuşturucu madde etkisinde araç kullanmaktan, 12 bin 600 TL idari para cezası yazılan F.Ö. isimli şahsın silahlı yağma suçundan da 12 yıl hapis cezası ile birlikte, cezaevi firarisi olarak arandığı tespit edilmiş, görevlilerimize sahte kimlik ibraz etmesinden dolayı da hakkında yasal işlem yapılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER