HaberlerGündemAdıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Adıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince kovalamaca sonucu durdurulan araçta yüklü miktarda uyuşturucu ve uyarıcı madde ele geçirildi.

Adıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Valilik tarafından yapılan açıklamada "Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce, yapılan çalışmalar kapsamında; şüphe üzerine durdurulmak istenen ve kovalamaca sonucu yakalanan bir araç içerisinde, yapılan aramada; 9 paket halinde toplamda 9 Kilo 350 gram esrar maddesi, 42 adet lyrica hap, 16 adet ecstasy hap maddesi ele geçirilmiştir." denildi.

Yapılana açıklamanın devamında "Araç içerisinde bulunan şüpheli F.Ö. ve B.T. ssimli şahıslar gözaltına alınmış ve uyuşturucu madde ticaretinden yasal işlem başlatılmıştır. Ayrıca ehliyetsiz ve uyuşturucu madde etkisinde araç kullanmaktan, 12 bin 600 TL idari para cezası yazılan F.Ö. isimli şahsın silahlı yağma suçundan da 12 yıl hapis cezası ile birlikte, cezaevi firarisi olarak arandığı tespit edilmiş, görevlilerimize sahte kimlik ibraz etmesinden dolayı da hakkında yasal işlem yapılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye’de aşı yaptıranların sayısı 950 bini geçtiTürkiye’de aşı yaptıranların sayısı 950 bini geçtiYoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası köylüler tarafından giderildiYoğun kar ve tipi nedeniyle oluşan elektrik arızası köylüler tarafından giderildiGizli buzlanma Diyarbakır'ın birçok noktasında kazaya sebep olduGizli buzlanma Diyarbakır'ın birçok noktasında kazaya sebep olduNusaybin Kaymakamı Temizkan Mardin Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine atandıNusaybin Kaymakamı Temizkan Mardin Valiliği Hukuk Müşavirliği görevine atandıSeyir halindeki araçta video çekerken kaza yaptıSeyir halindeki araçta video çekerken kaza yaptı
SIRADAKİ HABER