HaberlerGündemAdıyaman'da uyarıcı madde ticareti yapan 4 kişi gözaltına alındı

Adıyaman'da uyarıcı madde ticareti yapan 4 kişi gözaltına alındı

​Adıyaman'ın Kahta ilçesinde uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan gözaltına alınan 4 kişi adli mercilere sevk edildi.

Adıyaman'da uyarıcı madde ticareti yapan 4 kişi gözaltına alındı

Emniyetten yapılan açıklamada, "Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce, 1 Eylül 2020-29 Aralık 2020 tarihleri arasında ilçe genelinde yapılan çalışmalarda; 4 şahıs uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan adli mercilere sevk edilmiştir." denildi.

Açıklamanın devamında, "Ayrıca Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ile yapılan ortak çalışmalarda 2 şahıs tutuklanmıştır. Yapılan operasyonel çalışmalar kapsamında; 15,71 gram eroin maddesi, 25,01 gram kubar esrar maddesi, 367,58 gram sentetik kannabinoid (bonzai) maddesi, 3,48 bonzai ham maddesi, 1,94 gram toz esrar maddesi, 38 adet sentetik ecza hapı, pietro baretta marka 7.65 çapında tabanca ve 10 adet fişek, Züber marka av tüfeği ve 8 adet av tüfeği fişeği ele geçirilmiştir. Uyuşturucu madde ticaretinin önlenmesi ve uyuşturucu satıcılarının yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılık ile devam edecektir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER