HaberlerGündemAdıyaman'da trafik kazası: 2 yaralı

Adıyaman'da trafik kazası: 2 yaralı

​Adıyaman yeni Mahalle Ak konut kavşağında meydana gelen trafik kazasın her iki aracın sürücüsü yaralandı.

Adıyaman'da trafik kazası: 2 yaralı

Akkonut kavşağı olarak bilinen mevkide iki aracın çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaralanan şahıslar ambulanslarla Adıyaman Eğitim ve araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre,13.40 sıralarında Yeni Mahallede meydana gelen kazayı fark eden vatandaşlar, durumu sağlık ekiplerine haber verdi. Haber verilmesi üzerine kaza yerine gelen sağlık ekipleri kazazedelere ilk müdahaleyi kaza yerinde yaptıktan sonra yaralıları ambulansla Adıyaman Eğitim ve araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kazaya karışan araçlar kullanılamaz hale geldi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER