HaberlerGündemAdıyaman'da tefecilik operasyonu

Adıyaman'da tefecilik operasyonu

Türkiye geneli tefecilere yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda Adıyaman'da 5 kişi göz altına alındı.

Adıyaman'da tefecilik operasyonu

Valilikten yapılan açıklamada "KOM Daire Başkanlığının koordinesinde Türkiye genelinde tefecilere yönelik yapılan operasyonlar kapsamında, ilimiz genelinde 8 ayrı adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda; A.U, Ö.B, Y.B, A.E ve Y.A İsimli şahıslar göz altına alınmıştır." denildi.

Açıklamanın devamında "Yapılan aramalarda 3 adet senet, 1 adet çek, 1 adet dekont, 2 adet ajanda; 1 adet av tüfeği ve 140 adet av tüfeği fişeği ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER