HaberlerGündemAdıyaman'da tefeci operasyonu

Adıyaman'da tefeci operasyonu

​Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzün Gölbaşı ilçesinde tefecilere yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında 6 kişi göz altına alındı.

Adıyaman'da tefeci operasyonu

Tefecilere yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 12 adreste arama yapılıp, ruhsatsız tabanca ve çok sayıda senet ele geçirildi.

Konuyla ilgili Valilikten yapılan açıklamada "Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzün Gölbaşı ilçesinde tefecilere yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında, A.K, Y.G, U.İ, E.Ç, O.A, ve E.A isimli şüphelilerin yakalanması ve muhtemel suç unsurlarının ele geçirilmesi amacıyla İlimiz Gölbaşı ilçesinde bulunan 12 adrese 06.04.2021 günü operasyon yapılarak şüpheliler gözaltına alınmıştır. Aramalarda ruhsatsız tabanca ve çok sayıda senet ele geçirilmiştir. Tefecilik suçu ile alakalı şüpheli şahıslar hakkında yasal işlem başlatılmıştır."  ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER