HaberlerGündemAdıyaman'da sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte şehir sessiz kaldı

Adıyaman'da sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte şehir sessiz kaldı

​Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler arasında yer alan hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasına yeni yılın ilk gününde eklenmesinin ardından, Adıyaman'da sessizlik hâkim oldu.

Adıyaman'da sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte şehir sessiz kaldı

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle yaşanan vaka artışları, beraberinde yeni tedbirlerin alınmasına neden olurken alınan tedbirlerin uygulanması için de çeşitli kısıtlamalar getirilmeye devam ediyor.

İç İşleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda Adıyaman'da yılbaşında sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen denetimlerini sürdürülecek, Coronavirus tedbirlerinin yanı sıra genel güvenlik, asayiş, terör, trafik, düzensiz göç, göçmen kaçakçılığına yönelik alınan önlemler denetlenecek.

Kısıtlamanın başlamasının ardından bomboş kalan cadde ve sokaklar 4 gün boyunca sadece Cuma namazı için insanların kullanımına açılabilecek.

31 Aralık Perşembe günü saat 21.00'de Türkiye'de genelinde başlayan sokağa çıkma kısıtlaması 4 Ocak 2021 pazartesi sabah saat 05.00'e kadar devam edecek. 

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER