HaberlerGündemAdıyaman'da sit alanını kazan şahıslar gözaltına alındı

Adıyaman'da sit alanını kazan şahıslar gözaltına alındı

​Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından Besni dikilitaş köyünde kaçak kazı yapan şahıslar hakkında yasal işlem yapıldı.

Adıyaman'da sit alanını kazan şahıslar gözaltına alındı

Konuyla ilgili Valilikten yapılan açıklamada "Adıyaman İl Jandarma Komutanlığınca bir haberin değerlendirilmesi ile yapılan titiz çalışma sonucunda 17 Mart 2021 günü Adıyaman Besni Dikilitaş köyünde birinci derece sit alanında izinsiz kazı yapan H.A, E.Ö, H.S, S.K, A. K, A.Ö ve A.A, isimli şahıslar kazı yaptıkları alanda suç üstü yakalanmış, kazı alanında yapılan aramada 2 adet çekiç, 1 adet manila, 2 adet matkap ucu, 1 adet halat ,1 adet fener, 2 adet kürek, 1 adet kazma, 1 adet tabanca, 2 adet şarjör, 27 adet fişek ele geçirilmiştir. Şüpheliler ile ilgili adli işlemler yetkili makamlar kontrolünde devam etmektedir." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER